Латвія закликала Європу продовжити антиросійські санкції

Латвія закликала Європу продовжити антиросійські санкції

906
Ukrinform
Відстоюючи інтереси України, Латвія закликає європейські країни не скасовувати встановлені для Росії вимоги і санкції.

Про це заявила під час візиту до Грузії на міжнародній  конференції, присвяченій безпеці і обороні, спікер латвійського Сейму Інара Мурнієце, інформує Delfi.

"Аргессія Росії на Україні істотно змінила ситуацію в Європі - ми не повинні миритися з порушенням міжнародних норм Росією. Ми продовжуємо відстоювати інтереси України, тому Латвія закликає європейські країни не скасовувати висунуті Росії і вимоги, і встановлені для неї санкції", - сказала спікер Сейму .

За її словами, це ефективний інструмент для сприяння виконанню Мінських угод, який допоміг локалізувати військову агресію на сході України.

Мурнієце також вказала, що з урахуванням того, що сьогоднішня інформаційна війна і російська пропаганда викликають серйозні побоювання, відповідальність і місія країн регіону полягають у тому, щоб роз'яснювати колегам в інших країнах ЄС і НАТО реальну ситуацію.

Як повідомлялося, раніше посол України при Раді Європи Дмитро Кулєба заявив, що Україна не обіцяла Росії нічого, крім двох спецназівців, а звільнення Надії Савченко не стане приводом для ЄС зняти санкції з Росії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>