Україна приєдналася в ООН до "Принципів Кігалі"

Україна приєдналася в ООН до "Принципів Кігалі"

3014
Ukrinform
"Українська делегація в ООН в середу приєдналась до "Принципів Кігалі" - документа, що визначає першочерговим завданням для операцій ООН з підтримання миру (ОПМ) захист цивільного населення всіма можливими способами.

Про це Укрінформ повідомили в Постійному представництві України при Організації Об'єднаних Націй.

"Україна як активний учасник миротворчої діяльності ООН повністю поділяє "Принципи Кігалі" та визнає, що захист цивільного населення є визначальним завданням ОПМ ООН, - зауважили українській місії.

"Принципи Кігалі" були схвалені на міжнародній конференції у місті Кігалі (Руанда) 29 травня 2015 року. Вони, зокрема, визначають, що задля захисту цивільного населення операції з підтримання миру ООН повинні вживати всіх необхідних заходів, у тому числі, якщо необхідно, із застосуванням сили.

В установчій конференції рік тому взяли участь 12 країн, які одразу поставили свої підписи під цим документом. Зараз до нього приєдналися ще 17 держав-членів ООН, у тому числі, Україна, США, Австрія, Бельгія, Естонія, Ірландія, Фінляндія, Румунія, Словенія, Швеція, Латвія.

Усі 29 країн, які визнали "Принципи Кігалі" виділили для потреб ООН близько 40 тис. осіб персоналу для участі в операціях з підтримання миру.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>