Новорічні напади у Кельні: ситуація була драматичнішою, ніж вважалося

Новорічні напади у Кельні: ситуація була драматичнішою, ніж вважалося

Відео
1659
Ukrinform
Німецькі ЗМІ опублікували відео з Кельна, яке раніше було недоступне для показу. З нього видно, наскільки мало поліції було на вокзалі на наскільки ризикованою була їхня операція.

Про це пише DW.

"Німецька телерадіостанція WDR у неділю, 8 травня, в програмі Westpol показала відео, на якому видно роботу поліцейських під час сумнозвісних новорічних святкувань у Кельні. З відео стає зрозумілим, що кількість задіяних у новорічну ніч поліцейських для охорони громадського порядку була надзвичайно малою", - йдеться у публікації.

У повідомленні WDR йдеться про загальну кількість у 80 правоохоронців, які працювали біля Кельнського собору. На відео ж видно взагалі лише окремих співробітників поліції на східцях собору. Досі це відео було недоступним для показу.

Таким чином відеозапис демонструє, що ситуація була драматичнішою, ніж вважалося досі, а також що операція поліції була дуже ризикованою.

Колишній голова поліції міста Гаген Бернд Лідке заявив, що ситуацію в Кельні "оцінили цілком хибно", а багато поліцейських самі були в небезпеці.

Нагадаємо, днями завершився перший суд у справі нападів на жінок у новорічну ніч у Кельні, однак вину підсудного було доведено лише за статтею "зберігання крадених речей", за що він отримав кілька місяців ув'язнення умовно.

Фото: Globallookpress

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-