Лісова пожежа відрізала канадське місто від світу

Лісова пожежа відрізала канадське місто від світу

1198
Укрінформ
Канадське місто Форт-Мак-Меррей через масштабні лісові пожежі виявилося відрізаним від наземних шляхів сполучення, людей евакуюють повітряним шляхом.

Про це повідомляє ВВС.

"Канадське місто Форт-МакМеррей, де майже тиждень палають лісові пожежі, виявилось відрізаним від наземних шляхів сполучення, адже полум'я, що сягає 60 метрів заввишки, підійшло до єдиного не перекритого шосе", - йдеться у повідомленні.

Колона з 1500 легкових автомобілів під конвоєм поліції мала виїхати цим шосе у південному напрямку у п’ятницю, проте через вогонь влада вирішила продовжити евакуацію тільки повітрям.

Основна частина населення Форт-МакМеррея, у якому жило 88 тисяч людей, виїхала з міста у вівторок та середу. Очікується, що в суботу з міста евакуюють ще 4 тисячі людей.

Евакуація його жителів стала наймасштабнішою подібною операцію в історії штату Альберта, в якому оголошений надзвичайний стан.

Влада провінції вже попередила, що містянам доведеться дуже довго чекати на повернення.

Пожежа, що розгорілася у неділю і стрімко поширилася, знищила більше 1,6 тисячі будівель Форт-Мак-Меррея. А найближчим часом площі пожежі тільки збільшуватимуться.

Ситуація ускладнюється тим, що місто розташоване поряд із великими нафтовими родовищами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-