Французам дозволили розлучення без суду

Французам дозволили розлучення без суду

883
Ukrinform
Депутати Національних зборів Франції переважною більшістю голосів ухвалили рішення про внесення до чинного законодавства поправки, що дозволяє розлучення сімейного подружжя за взаємною згодою без звернення до суду.

Автором відповідної поправки виступив міністр юстиції Франції Жан-Жак Урвоас, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Франції.

«Виникла необхідність спрощення процедури шлюборозлучного процесу. Ця поправка сприятиме умиротворенню у стосунках подружжя, які бажають розлучитися. Поправка передбачає можливість розлучитися за взаємною згодою, зареєструвавши відповідний договір, підписаний подружжям та їхніми адвокатами, у нотаріуса», - зауважив міністр.

За його словами, вартість шлюборозлучного процесу не збільшиться. Реєстрація подібної угоди у нотаріуса коштуватиме до 50 євро. Подружжю надаватиметься 15 діб перед тим, як укласти угоду про розлучення.

Разом з тим, дія поправки не поширюватиметься на подружжя, якщо їх неповнолітня дитина висловить бажання свідчити у суді проти шлюборозлучного процесу.

Згідно з офіційною статистикою щодня у Франції суди виносять ухвали про розлучення 365 подружніх пар.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-