Грузії можуть не дати безвізовий режим – євродепутати

Грузії можуть не дати безвізовий режим – євродепутати

Укрінформ
У Європарламенті застерігають грузинське керівництво, що можуть не скасувати візовий режим через погіршення стану демократичних свобод у країні.

Про це йдеться у заяві найбільшої політичної групи у законодавчому органі ЄС - Європейської народної партії - повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

"Рішення Європейського парламенту щодо надання безвізового режиму для Грузії повинно ухвалюватися з урахуванням дотримання європейських стандартів. Це означає, що не повинно бути вибіркового судочинства, політичних в'язнів, повинні дотримуватися стандарти свободи ЗМІ, незалежною має бути судова система, включаючи Конституційний суд напередодні, як хочеться сподіватися, вільних і чесних виборів", - заявив віце-президент ЄНП у Європарламенті Яцек Саріуш-Вольський.

Він наголосив, що грузинські громадяни заслуговують на безвізовий режим з ЄС, але керівництво країни порушує демократичні стандарти.

Як повідомляв Укрінформ, Саріуш-Вольський заявив про відсутність політичних проблем для скасування візових вимог для українців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-