Lufthansa скасовує значну кількість рейсів через страйк

Lufthansa скасовує значну кількість рейсів через страйк

866
Ukrinform
Співробітники шести німецьких аеропортів - Кельна/Бонна, Мюнхена, Дюссельдорфа, Франкфурта-на-Майні, Мюнхена, Дортмунда і Ганновера у середу, 27 квітня, проведуть страйк.

Про це повідомляє DW.

Акція відбудеться в рамках триденного попереджувального страйку, оголошеного найбільшим профспілковим рухом Німеччини Verdi.

Авіакомпанія Lufthansa через страйк оголосила про скасування багатьох польотів на внутрішніх і міжнародних рейсах і про тимчасове запровадження надзвичайного розкладу. Профспілка вимагає підвищити заробітну плату для працівників державних і муніципальних організацій на шість відсотків.

Попереджувальні страйки громадських служб протягом трьох днів - з 25 до 27 квітня - проходять в різні дні в Берліні, деяких містах федеральних земель Бранденбург, Північний Рейн-Вестфалія, Гессен, Баварія, а також в регіоні Штуттгарт. У ці дні з обмеженнями працює громадський транспорт, в тому числі на приміських залізничних лініях, дитячі садки, громадські басейни, телефонні інформаційні служби, служба прибирання сміття, лікарні.

Заплановано, що третій раунд переговорів профспілки з роботодавцями відбудеться в Потсдамі 28-29 квітня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-