Акціонери ЮКОСа не дали розморозити російські активи у Франції

Акціонери ЮКОСа не дали розморозити російські активи у Франції

Укрінформ
Арешти російських активів у Франції, накладені колишніми акціонерами ЮКОСа, залишаються в силі попри останнє рішення паризького суду.

Про це повідомляє РБК.

"Три російських ФДУПа - МІА "Росія сєгодня", "Космічєская связь" і "Госзагрансобственность" - в п'ятницю виграли спори у французькому суді з колишніми акціонерами ЮКОСа: паризький суд вищої інстанції зняв арешт з активів ФДУПів на загальну суму не менше $500 млн. Але ці активи залишаються заблокованими, оскільки колишні акціонери ЮКОСа негайно оскаржили рішення про зняття арештів", - йдеться в повідомленні.

Суд Парижа визнав арешти, накладені влітку 2015 року приставами за дорученням Hulley Enterprises, Yukos Універсальний і Veteran Petroleum, необґрунтованими, оскільки активи ФДУПів не є активами Російської Федерації. Колишні акціонери подали апеляцію на рішення паризького суду, і грошові суми залишаються замороженими доти, поки апеляційний суд Парижа не винесе своє рішення, поінформував представник GML (компанія-власник Hulley, Yukos і Veteran).

Сума заблокованих активів "Росія сєгодня" і "Госзагрансобственности" невідома, раніше GML повідомляла, що йдеться про банківські рахунки. Загальна кількість заарештованих активів у Франції GML оцінювала більш ніж в 120, а їхню суму - в €1 млрд.

На початку цього тижня суд паризького передмістя Еврі також визнав незаконним арешт близько $300 млн заборгованості французької компанії Arianespace перед "Роскосмосом" за постачання і обслуговування ракет "Союз", на яких Arianespace запускає супутники з космодрому у Французькій Гвіані. За даними Associated Press, аналогічні суперечки навколо російських активів тривають ще в 9 судах у Франції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-