Поляки пікетували посольство РФ із плакатами "Бог вас покарає, вбивці"

Поляки пікетували посольство РФ із плакатами "Бог вас покарає, вбивці"

Фото
3193
Ukrinform
У Варшаві відбулося пікетування посольства Росії, під час якого звучали вимоги повернути Польщі усі докази у справі Смоленської катастрофи, зокрема розбитий літак.

У пікетуванні взяли участь кількасот людей, які прийшли туди з плакатами “Бог вас покарає, вбивці і злочинці”, “Раз серпом, раз молотом червону голоту”, повідомляє РАР.

“Пікетування потрібно для того, щоб тиснути на Росію. Вважаю, що поки росіяни не віддадуть остннього доказу, то потрібно тут зустрічатися хоча б для того, щоб телекамери і журналісти звертали на це увагу”,- заявив організатор пікетування, головний редактор видання Gazeta Polska Томаш Сакевич.

Росія вже тривалий час відмовляється передати Польщі її ж власність – розбитий президентський Ту-154М, а також “чорні скриньки”, мотивуючи це проведенням власного слідства. Попередня польська влада намагалася чинити тиск на Росію у справі повернення польської власності, зокрема через механізми ЄС та НАТО. Чинний міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич напередодні в ефірі телеканалу TVP.INFO заявив, що Польща продовжуватиме тиснути на Росію у цій справі, зокрема через органи НАТО.

Як повідомляв Укрінформ, в авіакатастрофі 10 квітня 2010 року під Смоленськом загинуло 96 осіб з польської державної делегації, зокрема і президент Лех Качинський.

Фото: Bartłomiej Zborowski, warszawa.tvp.pl

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>