Франція внесла Панаму у

Франція внесла Панаму у "чорний список" офшорів

Укрінформ
Уряд Франції ухвалив рішення знову внести Панаму в список "податкових гаваней" через скандальні публікації "Панамських документів".

Як повідомляє кореспондент Укрінформу у Франції, про це сьогодні у Парижі заявив міністр фінансів Франції Мішель Сапен.

"Франція вирішила внести Панаму у список країн, з якими ми не співпрацюємо, з усіма наслідками для тих, хто має з нею угоди", - сказав міністр, виступаючи у Національних зборах Франції.

За його словами, уряд Франції помилково вважав Панаму країною, спроможною "дотримуватись ключових міжнародних принципів", тому й не включав її до "чорного списку податкових гаваней".

Франція виключила Панаму зі свого "чорного списку" 1 січня 2012 року, після підписання міжурядової угоди з панамської владою з питань боротьби з ухиленням від сплати податків. Але в грудні минулого року, коли французький уряд оновлював свій список "податкових гаваней", міністерство фінансів досить уважно поставилося до торговельних операцій з Китаєм, що здійснювалися через офшори.

Як повідомляв Укрінформ, 3 квітня Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) оприлюднив інформацію про велику мережу тіньових грошових переказів, до якої причетні представники світової еліти. Це дослідження отримало назву "Панамські документи".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-