ІДІЛ вже називає Німеччину «полем бою»

ІДІЛ вже називає Німеччину «полем бою»

1053
Ukrinform
Аеропорт Кельна і столиця ФРН можуть стати черговою мішенню терористів.

Про це пише в середу газета BILD.

«ІДІЛ закликає до терактів у кельнському аеропорту», - йдеться у статті.

За даними видання, "німецькомовні бойовики ІДІЛ з "халіфату" закликають ісламістів до повторення терактів за зразком Брюсселя".

У другій половині дня середи у соцмережі з'явилися фотомонтажі, на яких зображені кельнський аеропорт і бойовик, що стоїть перед ним, а також будівля федеральної канцелярії у Берліні у вогні і постать бойовика і радянський танк часів Другої світової війни. Супроводжують картинки написи: "Те, що вдалося твоїм братам у Бельгії, ти теж зможеш" і "Німеччина – поле бою".

Ще один «шедевр» - пролітаючий літак люфтваффе над заплаканими і скривавленими дитячими обличчями, який повинен навіяти, що німецькі літаки бомблять Сирію (насправді Німеччина відправила до театру воєнних дій 6 літаків-розвідників - ред.).

Мотиви вже використовувалися і раніше. Новим тут, відзначає видання, є те, що німецькомовні ісламісти вперше відкрито заявили про підтримку брюссельських терактів, в яких загинули понад 30 осіб.

Як повідомляв раніше Укрінформ, за словами президента Федерального відомства кримінальної поліції Хольгера Мюнха, інформації щодо прямої загрози конкретних терактів у ФРН на даний момент у спецслужб немає, проте «Європа і у тому числі Німеччина стоять як цілі ісламістського терору». За даними BKA, у полі зору відповідних органів у Німеччині знаходиться 470 осіб, що представляють загрозу, їх число дедалі зростає.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-