Естонія побудує на кордоні з РФ 2,5-метровий паркан

Естонія побудує на кордоні з РФ 2,5-метровий паркан

774
Ukrinform
Уряд Естонії затвердив постанову, якою встановлюється оформлення прикордонної смуги сухопутної частини «зовнішнього кордону Шенгену, що охороняється Естонією».

Про це розповів Естонському телерадіомовленню Err міністр внутрішніх справ Ханно Певкур.

"Наскільки мені відомо на сьогодні, ми зведемо огорожу заввишки 2,5 метра приблизно на 90 км з 135 кілометрів сухопутного кордону. Також на прикордонній смузі з'явиться патрульна стежка шириною не менше двох метрів і контрольна лінія шириною до восьми метрів, будуть також встановлені перешкоди для тварин, шлагбауми, прикордонні стовпи, попереджувальні знаки та освітлення", - повідомив Певкур.

За його словами, безпека кордону є пріоритетом міністерства внутрішніх справ на наступні роки: "Естонія потребує сучасного державного кордону, гідного бути зовнішнім кордоном Європи і НАТО. Я вірю, що як Уряд, так і Рийгікогу (естонський парламент, - ред.) найближчими роками підтримають необхідні відрахування з державного бюджету, щоб у свою соту річницю Естонія могла б представити найсучаснішу у світі прикордонну інфраструктуру".

Загальна вартість будівництва високотехнологічного кордону в період з 2016 по 2019 рік орієнтовно становитиме понад 70 млн євро, таким чином, у наступні роки для завершення будівництва і позначення сухопутного кордону в повному обсязі буде потрібно ще більш як 50 млн євро. У 2016 році з бюджету внутрішньої безпеки Естонії на будівництво кордону виділено 22 млн євро.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-