Війна у Сирії: правозахисники заявляють про 270 тисяч загиблих

Війна у Сирії: правозахисники заявляють про 270 тисяч загиблих

1762
Ukrinform
П'ять років війни в Сирії залишили велику частину країни в руїнах та призвели до загибелі понад чверті мільйона осіб. Майже 5 млн чоловік змусили стати біженцями.

Про це повідомляє AFP.

"За час війни в Сирії загинули понад 270 тисяч чоловік. Серед загиблих близько 80 тисяч цивільних осіб, в тому числі 13, 500 дітей", - зазначили в Сирійській обсерваторії з прав людини.

Крім цього, під час бомбардувань було зруйновано 177 лікарень і загинули близько 700 медичних працівників.

За оцінками ООН, близько 4,7 млн сирійців втекли до сусідніх країн, підкресливши, що це найбільша кількість біженців за одного конфлікту на покоління.

Так, більшість біженців перебувають в Туреччині, яка стала найбільшою приймаючою країною та надала притулок більш ніж 2,7 млн сирійців.

Більшість біженців перебувають в жахливих умовах, стикаються з бідністю та проблемами зі здоров'ям.

За словами експертів, конфлікт в країні повернув економічний розвиток Сирії на 30 років назад. Зруйновано велику частину інфраструктури, закрито підприємства, система освіти і охорони здоров'я знаходиться в руїнах. Крім цього, країна живе майже без електрики.

Як повідомляв Укрінформ, в ООН назвали голод в оточених містах Сирії абсолютно немислимою ситуацією та воєнним злочином.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>