В Антверпені теж вимагають звільнення Савченко. На черзі - Брюссель

В Антверпені теж вимагають звільнення Савченко. На черзі - Брюссель

Фото
3398
Ukrinform
У неділю, у бельгійському місті Антверпен пройшла акція на підтримку Надії Савченко.

Українці і бельгійці, які взяли участь у маніфестації, висловили солідарність з українською героїнею та вимагали від путінського режиму звільнення Надії.

«Ми зібралися у центрі Антверпена, де у неділю традиційно перебуває багато людей. Ми роздавали флаєри та пояснювали європейцям про це судилище над Надією Савченко. Дуже багато людей підтримали її та висловили солідарність», - розповіла одна із організаторів акції Інна Чефранова.

Вона також відзначила активну участь в акції та підтримку Надії Савченко друзів України з Білорусі.

У середу, 9 березня, у день продовження судилища над Надією Савченко, акція на її підтримку з вимогами звільнення пройде у Брюсселі.

Як повідомляв Укрінформ, 3 березня у Донецькому міському суді Ростовської області відбулися фінальні дебати у справі народного депутата України Надії Савченко, під час яких очікувалося надання їй останнього слова. Але суддя перервав засідання та призначив наступне на 9 березня. На знак протесту цього судилища Надія оголосила сухе голодування, яке триває вже два дні.

Цивілізована світова спільнота вимагає від путінського режиму негайного звільнення Надії. У випадку продовження свавілля з боку Кремля у Європарламенті вимагають запровадження подальших політичних і економічних санкцій проти Росії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-