Військова розвідка США: Росія продовжує становити небезпеку для Європи

Військова розвідка США: Росія продовжує становити небезпеку для Європи

1375
Ukrinform
Росія продовжує переслідувати агресивну політику та становити загрозу інтересам Сполучених Штатів і безпеці Європи.

Про це наголосив під час слухань у Конгресі США у середу директор Розвідувального агентства Міністерства оборони США генерал Вінсент Стюарт.

"Співпрацюючи в питаннях Сирії, Росія частково відволікає увагу від своєї діяльності, спрямованої проти України, і це є частиною її "великого плану", щоб отримати певні поступки з боку міжнародного співтовариства в конфлікті з Україною", - цитує слова генерала на відкритій частині слухань спеціалізоване видання Defense News.

Тим часом, продовжив Стюарт, російські військові відпрацьовують інтенсивні раптові навчання на своїй території, щоб сполошити Європу та навмисно розмити межі між тренуваннями та репетицією своїх дій поза своїми кордонами.

"Недавні раптові навчання були реалістичними та загрозливими, вони засвідчили рівень складності, який я не бачив упродовж близько 20-ти років", - підкреслив генерал.

Обговорюючи серйозність загроз з боку РФ, він також зауважив, що російське керівництво ставить для себе найвищим пріоритетом утримання арсеналу стратегічних і нестратегічних ядерних озброєнь.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-