В Австралії безробітних хочуть позбавити виплат за відмову працювати

В Австралії безробітних хочуть позбавити виплат за відмову працювати

1028
Ukrinform
Уряд Австралії має на меті зробити більш жорсткими правила виплати допомоги з безробіття.

Влада незадоволена тим, що деякі безробітні відмовляються від пропозицій роботи, пояснюючи це наявністю інших планів, повідомляє АР.

«Система підтримки доходів Австралії існує як мережа безпеки для людей, які справді не можуть знайти роботу, а не як опція для тих, хто просто відмовляється працювати», – заявила міністр праці Мікаела Кеш.

Так, нещодавно Міністерство праці Австралії опублікувало кілька прикладів причин, за якими безробітні відмовлялися виходити на роботу. Серед них, зокрема, 58-річний безробітний житель країни, який заявив, що не готовий працювати щонеділі, тому що цього дня зазвичай грає в гольф. 19-річний підліток відмовився від пропозиції роботи, пояснивши це тим, що мріє стати актором, а 33-річний чоловік відмовився мити автомобілі, тому що для нього це занадто важко.

За діючими нормами, відмова від роботи може коштувати безробітним позбавлення допомоги на термін до восьми тижнів, однак багатьом з них вдається уникнути цього покарання.

Мінімальний розмір допомоги у зв’язку із безробіттям в Австралії становить 261.70 AUD (близько $190) на тиждень. Для осіб, які мають на утриманні дітей, та для тих, хто орендує житло, розмір допомоги збільшується.

Уряд хоче зробити правила отримання допомоги більш жорсткими та закрити лазівку, яка дозволяє безробітним відмовлятися від роботи, проте сенат країни чинить опір змінам.

Так, опозиція стверджує, що уряд вже має право на свій розсуд скасувати виплату допомоги безробітним за відмову від роботи без поважних причин. Нововведення ж, які пропонує уряд, позбавлять безробітних будь-якої свободи дій у тих випадках, коли ненадання допомоги може позбавити людину без даху над головою або завдати інших страждань чи шкоди, вважає опозиція.

Фото: rospersonal.ru

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-