Генерал Брідлав: Дії Росії ускладнюють ситуацію з безпекою в Європі

Генерал Брідлав: Дії Росії ускладнюють ситуацію з безпекою в Європі

1095
Ukrinform
Росія і нестабільність на південному фланзі Європи представляють серйозну загрозу для США і європейських інтересів у сфері безпеки.

Про це зазначив у четвер у Вашингтоні командувач Європейського командування Збройних сил в США (EUCOM) генерал Філіп Брідлав, передає власний кореспондент Укрінформу.

"І без того складна ситуація безпеки в Європі стала ще більш серйозною та більш складною впродовж останніх місяців", - цитує прес-служба Пентагону слова генерала, який надав свідчення на слуханнях в Конгресі.

Виступаючи перед комітетом з питань збройних сил палати представників з доповіддю про проблеми безпеки в Європі, Брідлав підкреслив, що Росія "являє собою реально існуючу довготривалу загрозу" для союзників і партнерів Сполучених Штатів, а також для сил США в Європі. Він наголосив, що РФ не лишила намірів "переписати" узгоджені правила міжнародного порядку.

Зараз, за його словами, EUCOM разом із союзниками та партнерами запроваджує заходи стримування та готовий до подальшої виграшної боротьби.

Генерал також порушив тему військової участі РФ у Сирії. За його словами, це "різко посилює проблему", змінюючи динаміку бойових дій як у повітрі, так і на землі.

Брідлав також звинуватив Росію і режим Асада у "навмисному використанні міграції з території Сирії в якості зброї, намагаючись таким чином приголомшити європейські структури та зламати європейську рішучість".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-