Олланд застеріг від російсько-турецької війни

Олланд застеріг від російсько-турецької війни

2232
Ukrinform
Президент Франсуа Олланд попередив про ризик розв’язання війни між Росією і Туреччиною через турецьку участь в Сирії.

Про це він заявив в ефірі французької радіостанції France Inter.

"Туреччина залучена в Сирії. Там, існує ризик розв’язання війни (з Росією). Це не буде прямою війною... Коли там будуть літаки, які бомбитимуть цивільне населення в північній Сирії", - цитує його слова Europe 1.

Олланд також закликав міжнародну спільноту зробити все можливе, щоб запобігти війні: "Я рішуче та офіційно закликаю, що повинні зробити все, щоб запобігти цій ескалації і схилити (сторони) до політичного рішення".

На його думку, "турки не повинні з'являтися там, де їх не повинно бути, а росіяни не повинні під прикриттям боротьби з тероризмом захищати режим Башара Асада, вони повинні сприяти (мирним) переговорам". "Необхідно припинити бомбардування, щоб гуманітарна допомога змогла потрапити туди", - додав Олланд.

Французький президент також закликав Росію відмовитися від однобічної підтримки режиму Асада. "Я не виключаю, що сам вирушу до Росії, щоб сказати це Путіну. Ми повинні бути разом, щоб забезпечити політичний перехід. Водночас я не можу прийняти, коли ми ведемо переговори, триває бомбардування цивільних осіб", - підкреслив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-