Сьогодні в Кишиневі два багатотисячні мітинги - "за" і "проти" уряду

Сьогодні в Кишиневі два багатотисячні мітинги - "за" і "проти" уряду

1250
Ukrinform
У неділю, 24 січня, в Кишиневі пройдуть два багатотисячних мітинги противників і прихильників уряду. МВС попереджає про провокації і закликає не піддаватися на них.

Учасники одного з мітингів, який організатори назвали Великими Національними зборами, вимагають скасування підсумків парламентського голосування за затвердження нового молдавського уряду (мітинг пройде на центральній площі молдавської столиці).

Як передає власний кореспондент Укрінформу, учасники другого мітингу (за попередніми даними, у ньому візьмуть участь більше 60 тисяч осіб), який пройде на військовому меморіалі «Вічність», виступлять на підтримку уряду під керівництвом Павла Філіпа.

Організаторами першого мітингу виступили Громадянська платформа «Гідність і правда», Партія соціалістів і проросійська «Наша партія».

Антиурядові акції протесту почалися в Кишиневі 20 січня після затвердження нового молдавського уряду.

Міністр внутрішніх справ Молдови Олександру Жиздан заявив, що для охорони громадського порядку в столиці будуть задіяні всі підрозділи правоохоронних органів. Він також закликав мітингувальників не піддаватися на провокації і діяти виключно в рамках чинного законодавства про мітинги і шестя.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-