Столтенберг сказав, як має змінитися НАТО

Столтенберг сказав, як має змінитися НАТО

1994
Ukrinform
На сучасному етапі Північноатлантичному альянсу необхідно покращити розвідувальні спроможності.

Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час дискусії «Стратегічний безпековий огляд» на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми адаптуємося. Тому, наприклад, нам потрібно покращити нашу розвідку. Ми повинні покращити збір і аналіз інформації про розвиток ситуації. Покращити спроможності відслідковувати ситуацію, щоби бути готовими визначити, звідки можлива атака», - зазначив глава Альянсу.

Столтенберг зауважив, що загрози на сучасному етапі змінилися, адже йдеться про кібератаки, ведення різного роду гібридних бойових дій, включаючи застосування «маленьких зелених чоловічків».

«Отже, щоб визначати, звідки ми можемо зазнати нападу, необхідно більше розвідки, більше аналізу ситуації, щоб попередити якнайскоріше», - наголосив генсек НАТО.

Він також зазначив, що разом із розвідкою сьогодні необхідно розвивати сили спеціальних операцій.

Серед інших важливих бойових, оперативних якостей, актуальних для Альянсу на сучасному етапі, Столтенберг відзначив готовність і спроможності перекидати велику кількість військ для ведення масштабний воєнних операцій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-