ЗМІ склали список проросійських партій в Євросоюзі

ЗМІ склали список проросійських партій в Євросоюзі

1378
Ukrinform
В Європейському Союзі практично в кожній країні є представники політичних сил, які відверто виступають проти санкційної політики ЄС щодо Росії та підтримують політику Володимира Путіна.

Видання ZN.UA склало список сил у країнах ЄС, які так чи інакше виявляють лояльність до Росії.

"Не всі перелічені нами партії "пропутінські" і відкрито підтримують дії Кремля в Україні. СДПН, наприклад, засуджує анексію Криму, війну на Донбасі й порушення Росією підписаних нею міжнародних договорів. Але критично висловлюючись про політику санкцій проти РФ і закликаючи до пошуку компромісів з Москвою (аргументуючи це тим, що "не можна ставити Росію на коліна", "не можна допустити нову холодну війну"), німецькі соціал-демократи грають на боці російського керівництва", - йдеться у публікації.

Зазначається, що серед парламентських партій відверто проросійських не так вже й багато: "Рідко в якій країні вони входять до численних фракцій у парламентах: французький "Національний фронт" має в нижній палаті два мандати, італійська "Ліга Півночі" - 15, болгарська "Атака" - 15, бельгійський "Фламандський інтерес" - 3".

Проте, пише видання, опозиційні "Республіканці" є другою за кількістю мандатів партією у французьких Національних зборах. Популістська "Подемос" стала після грудневих виборів третьою за чисельністю фракцію в Генеральних кортесах Іспанії. Третю позицію в парламентах Австрії та Угорщини займають "Партія свободи" і "Йоббік". СІРІЗА ось уже рік як править Грецією. Кремль активно працює з цими політичними силами.

"В останнє десятиліття Москва в своїй політиці в Європі дедалі більше використовує ультраліві та ультраправі партії. Вони можуть не впливати на формування позиції уряду, але користуються популярністю в суспільстві", - йдеться в статті.

Фото: joinfo.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-