Париж виділить €300 млн на компенсацію жертвам терактів

Париж виділить €300 млн на компенсацію жертвам терактів

865
Ukrinform
Французька влада виділить 300 млн євро на компенсації жертвам терактів у Парижі.

Про це у четвер заявила міністр юстиції Франції Крістіан Тобіра, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Жертвам терактів у Парижі, в результаті яких загинуло 130 осіб та поранення дістало 352 людини, буде виплачено компенсації на загальну суму 300 млн євро», - сказала міністр.

За її словами, влада врегулювала всі медичні, юридичні та адміністративні формальності, пов’язані з ідентифікацією тіл жертв, питаннями опіки та іншими процедурами. «У Франції працювала спеціальна телефонна лінія для жертв, яка налічувала 120 комутаторів. З опівночі дня, коли були скоєні теракти, і до кінця листопада ми отримали 11 тисяч дзвінків», - зазначила Тобіра.

Відшкодування жертвам терактів здійснюватиме Гарантійний фонд жертв терористичних актів та інших злочинів (FGTI). З його рахунків уже переказано 6,7 млн євро родинам загиблих жертв та 771 тис. євро на перевезення поранених та тіл жертв.

Нагадаємо, що FGTI був створений на підставі закону Франції від 9 вересня 1986 року. Фонд було вирішено заснувати після хвилі терактів, пов’язаних із ситуацією на Близькому Сході та скоєних у вересні 1986 року - тоді загинуло сім осіб, ще 55 було поранено. Фонд фінансується за рахунок податкових одноразових надходжень від усіх типів угод страхування.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-