Продовження санкцій проти РФ заблокувала Італія

Продовження санкцій проти РФ заблокувала Італія

1820
Ukrinform
Італія вимагає обговорення економічних санкцій ЄС проти Росії замість їх автоматичного продовження представниками Євросоюзу, які провели зустріч у середу, 9 грудня, у Брюсселі.

Під час цієї зустрічі представники ЄС повинні були без обговорення затвердити шестимісячне продовження санкцій щодо Москви, що закінчуються у січні 2016 року, пише «Радіо Свобода».

"Рим був незадоволений планами автоматично продовжити санкції і вважати це питання маловажним елементом порядку денного. Речник місії Італії при ЄС заявила, що її країна попросила спеціального обговорення цього питання", - зазначає видання.

Відтак питання продовження санкцій розглянуть на нараді міністрів закордонних справ ЄС 14 грудня, або ж під час саміту Євросоюзу 17-18 грудня.

Раніше посли країн-членів ЄС вирішили не приймати рішення про продовження санкцій проти Росії і відкласти його до саміту. Як пише "Європейська Правда", цю пропозицію підтримали відразу кілька країн, серед яких Угорщина та Австрія.

Нагадаємо: санкції Заходу проти Москви були запроваджені минулого року через ситуацію в Україні. Їхня дія закінчуються у кінці січня 2016 року - за місяць після завершення терміну виконання умов "мирної угоди", погодженої у Мінську Німеччиною, Францією, Україною і Росією у лютому цього року і виконання якої РФ систематично ігнорує.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-