У Румунії вимагають відставки голови Сенату за прийом Наришкіна

У Румунії вимагають відставки голови Сенату за прийом Наришкіна

Укрінформ
Депутат Європарламенту від Румунії Крістіан Преда вважає, що запросивши голови російської Держдуми Сергія Наришкіна в Бухарест, Румунія проігнорувала введені санкції ЄС проти Росії.

Перед зажадав відставки голови румунського Сенату (Верхня палата парламенту) Келіна Попеску Терічану, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Сенат Румунії та Міністерство закордонних справ проігнорували введені санкції ЄС щодо одного з російських високопосадовців, відповідального за агресію Росії проти України. Націонал-ліберальна і Соціал-демократична партії зобов'язані вимагати у цій зв'язку пояснень від МЗС нашої країни, а Келін Попеску Терічану повинен піти у відставку», - написав Преда на своїй сторінці в соціальних мережах.

Депутат Європарламенту нагадав у цьому зв'язку і слова міністра закордонних справ Румунії Лазара Коменеску, який відзначив, що в даному випадку (засідання ПАЧЕС - ред.) санкції ЄС не застосовуються.

Голова Сенату Терічану, зі свого боку, повідомив, що Сергій Наришкін був запрошений в Бухарест для участі в 46-му засіданні Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС), під час якого головування в ПАЧЕС було передано Росії.

Пояснень з приводу візиту Наришкіна в Бухарест зажадали і ряд румунських ЗМІ. В офіційній відповіді МЗС Румунії одному з видань підкреслюється, що угода, підписана Румунією, Росією та іншими країнами чорноморського регіону має перевагу перед санкціями, які ЄС ввів у відповідь на російську анексію Криму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-