США поки не бачать можливості залучення Росії до коаліції проти ІДІЛ

США поки не бачать можливості залучення Росії до коаліції проти ІДІЛ

Укрінформ
Офіційний Вашингтон вважає завчасним говорити про залучення Росії до міжнародної коаліції проти ІДІЛ, яка діє на території Сирії та Іраку.

Це зазначив у п'ятницю під час щоденного брифінгу в Вашингтоні речник Державного департаменту США Джон Кірбі, передає власний кореспондент Укрінформу.

"65 членів коаліції протистоять ІДІЛ, і це дійсно коаліція. Як ми говорили раніше, якщо будь-яка інша країна захоче приєднатися та стати її частиною, зосередитися на боротьбі з ІДІЛ, це може бути предметом обговорення", - зауважив Кірбі.

Але для того, щоб це працювало, всі члени коаліції повинні сфокусуватися на ураженні "Ісламської держави", наголосив він.

"Якщо говорити про Росію, ми не бачимо такої прихильності з її боку, і це суперечить цілям коаліції", - зазначив Кірбі. При цьому він підкреслив, що російська сторона продовжує посилювати режим Асада, надавати йому підтримку авіаударами та здійснювати допомогу залишитися при владі.

"Якщо Росія серйозно поставиться до боротьби з ІДІЛ та внесе зміни у свої розрахунки, у військову діяльність, яку вона проводить в Сирії, це буде добре. Тоді ми зможемо говорити про те, який внесок вона може зробити в операції міжнародної коаліції", - підкреслив представник Державного департаменту США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-