Шведська принцеса Мадлен збирається одружитися

Укрінформ
Шведська принцеса Мадлен заручилася зі своїм коханим, американцем Крісом О'Нілом

Шведська принцеса Мадлен заручилася зі своїм коханим, американцем Крісом О'Нілом.

Про це у четвер повідомили кілька шведських газет і агентств, включаючи TT.

Згідно з наявними відомостями, Мадлен запропонував вийти заміж її коханий близько місяця тому у Нью-Йорку, де вона у цей час живе з ним. Після цього в гості до нареченого і нареченої приїздили члени шведської королівської сім'ї.

Самі принцеса та її обранець не коментують інформацію про майбутнє одруження. Є відомості, що одруження відбудеться 2013 року. Де Мадлен і Кріс О'Ніл планують одружитися, не повідомляється.

Принцеса Мадлен вже була одного разу заручена. Стосунки принцеси і адвоката Йонаса Бергстрема тривали вісім років. 2009 року пара оголосила про намір одружитися, але 2010 року Мадлен повідомила про те, що розриває заручини і розлучається зі своїм другом. Причиною розриву стосунків стала зрада Бергстрема, який завів швидкоплинний роман зі спортсменкою під час відпочинку в горах.

2010 року після розлучення з Бергстремом принцеса вирушила до Нью-Йорка. Там її познайомили з Крісом О'Нілом, фінансистом і випускником престижної бізнес-школи. Про стосунки пари стало відомо на початку 2011 року.

 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-