Відбудова - Останні новини

02 квітня 2023

31 березня 2023


Гранти від ПРООН на ревіталізацію отримають 18 громад в Україні та Молдові

Європейська комісія та Програма розвитку ООН (ПРООН) в межах грантової Програми ЄС з реагування та оновлення відібрала 18 громад в Україні та Молдові, яким буде надано кошти на відновлення міського середовища.


На Київщині цьогоріч планують відновити 150 багатоквартирних будинків

На Київщині до кінця поточного року Київська ОВА спільно з «Фондом енергоефективності» планує відновити та енергомодернізувати щонайменше 150 багатоквартирних будинків, які постраждали внаслідок повномасштабної війни з рф.


Агентство відновлення модернізує дорогу до пункту пропуску з Румунією

Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури модернізує дорогу у Чернівецькій області до пункту пропуску з Румунією «Шепіт - Ізвоареле Сучевей». Реконструкція створить можливість відновлення роботи КПП «Шепіт».

30 березня 2023


Відбудова інфраструктури: Базельський інститут допоможе контролювати корупційні ризики

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури і Базельський інститут управління підписали меморандум про співпрацю в напрямку мінімізації корупційних ризиків під час використання державних і донорських коштів, виділених на відновлення інфраструктури.


Для відновлення об’єктів Укргідроенерго знадобитись щонайменше п’ять років – гендиректор

Якщо Укргідроенерго й надалі сплачуватиме за механізмом покладеного соціального обов’язку, то для відновлення пошкоджених об’єктів компанії знадобиться щонайменше п’ять років.


Відновлення України: у SECI оцінюють потенційні інвестиції у кілька трильйонів доларів

В Ініціативі співробітництва у Південно-Східній Європі (SECI) припускають, що суми потенційних інвестицій у відновлення України - в розрахунку на багато років - можуть становити кілька трильйонів доларів.

29 березня 2023


Україна та Швейцарія спільно працюватимуть над регіональним розвитком та відновленням

Україна та Швейцарія спільно впроваджуватимуть проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток України» (UCORD). Його мета – налагодження ефективної співпраці центральної та місцевої влад, бізнесу та громадськості в питаннях відновлення України та регіонального розвитку.


Пілотний проєкт із комплексної відбудови розпочнуть у п'яти звільнених областях — Шмигаль

Уряд визначив дати й перші проєкти комплексної відбудови за новим законодавством на звільнених територіях, у населених пунктах п'яти областей розпочнеться відновлення за принципом build back better.


У Ворзелі почали відновлення пошкоджених будинків

Коштом Бучанської міської ради та Київської обласної державної адміністрації у мікрорайоні Учгосп, що в селищі Ворзель, розпочались ремонтні роботи з відновлення будинків, що постраждали внаслідок воєнних дій.


Україна та Німеччина підписали два документи про співпрацю у сфері енергетики

У межах IX Берлінського енергетичного діалогу за участю міністра енергетики України Германа Галущенка підписано два документи про співпрацю в енергетичній сфері між Україною та Німеччиною.

28 березня 2023


В Україні вже відновили 13 тисяч інфраструктурних об'єктів у чотирьох областях

У Київській, Житомирській, Сумській та Чернігівській областях вже відновлено 13 тисяч об'єктів, також дорожники розчистили понад 600 км автодоріг та забезпечили проїзд через 50 тимчасових переправ.


Швейцарія допоможе відновити органічний та молочний сектор України

Мінагрополітики та Держпродспоживслужби спільно з фахівцями швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (Quality FOOD Trade Program, QFTP) напрацювали план з відновлення та розвитку органічного та молочного секторів, які суттєво постраждали через війну.


Як бізнесу отримати держдопомогу на відновлення виробництва - роз’яснення Лубінця

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець надав роз’яснення, як мікро-, малому та середньому бізнесу отримати допомогу від держави на відновлення частково або повністю зруйнованих внаслідок бойових дій виробничих потужностей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}