«Армія відновлення» отримала за роботу ₴462 мільйони

«Армія відновлення» отримала за роботу ₴462 мільйони

Укрінформ
З початку проєкту "Армія відновлення" понад 70 тис. безробітних було залучено до виконання суспільно корисних робіт, за цей час вони заробили 462 млн грн.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

“Проєкт “Армія відновлення” працює вже рік і за цей час до нього було залучено 70 700 безробітних. За виконання суспільно корисних робіт вони заробили загалом 462 млн грн. На сьогодні такі роботи здійснюються у 19 регіонах країни. Лідером є Харківська область, де суспільно корисні роботи виконують понад 13 тисяч безробітних. Нагадаю, що цей проєкт уряд запустив для того, щоб фінансово підтримати людей, які тимчасово втратили роботу”, - зазначила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна.

Серед найбільш активних учасників проєкту: Харківська область - залучено 13 300 осіб, Полтавська область - 9 200 осіб, Донецька область - 8 800 осіб, Київська область - 8 300 осіб та Чернігівська область - 7 900 осіб.

Види суспільно корисних робіт залежать від потреб конкретного регіону. Керівництво областей визначає, які роботи потрібні в регіоні, повідомляє про це Центр зайнятості, який пропонує безробітним, що стоять на обліку в центрі, долучитись до виконання таких робіт. З цими людьми укладається строковий трудовий договір на період виконання робіт. Оплата здійснюється відповідно до відпрацьованого часу в розмірі щонайменше 10 050 грн в разі роботи повний місяць. З 1 січня 2024 року оплата зросте до 10 650 грн, з 1 квітня 2024 року - до 12 000 грн.

Читайте також: На Київщині спецкомісія перевірила хід відбудови 26 об’єктів

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів підвищив у півтора раза - до 10 050 грн - оплату праці за виконання суспільно корисних робіт у межах проєкту “Армія відновлення”.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-