Українці зібрали 31 мільйон гривень на вогнетривку форму для льотчиків

Українці зібрали 31 мільйон гривень на вогнетривку форму для льотчиків

Укрінформ
Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» та ПриватБанк трохи більше ніж за місяць зібрали 31 млн грн на вогнетривку форму та льотні шоломи для бригад армійської авіації.

Про це Укрінформу повідомили з пресслужби ПриватБанку.

«Ми дякуємо всім, хто підтримав проєкт, і допоміг оперативно акумулювати необхідну суму. Вже найближчим часом Фонд придбає та передасть льотчикам спеціальне екіпірування. Вогнетривка форма, що складається з вогнетривких курток, штанів, балаклав і рукавиць, а також льотні шоломи — це те, що буквально рятує життя льотчикам, адже опіки — одна з найбільш поширених травм і причин смертності серед екіпажів вертольотів, які зазнали ворожого ураження. Звіти про використання коштів, як завжди, можна буде побачити на офіційних сторінках «Повернись живим» у соцмережах», — розповів директор Департаменту розвитку та партнерств Фонду «Повернись живим» Олег Карпенко.

Голова Правління ПриватБанку Герхард Бьош зазначив, що співпрацю з фондом «Повернись живим» було розпочато у перші дні повномасштабної війни. За його словами, ПриватБанк став платформою, яка надає можливість українцям об'єднувати зусилля в благодійності і підтримувати один одного у важкий час.

«Збір на екіпірування для льотчиків — один із прикладів надзвичайно високого рівня емпатії українців, їх беззаперечної згуртованості. Ми вдячні усім нашим клієнтам, які довіряють нам і нашому партнеру і невтомно продовжують жертвувати кошти для наближення перемоги», — сказав Бьош.

Минулого року клієнти ПриватБанку переказали на допомогу Силам оборони України через «Повернись живим» понад 1 мільярд гривень.

Читайте також: Допомога ЗСУ від «Flint», «Chipster’s», «Сан Санич» та «Big Bob»: як задонатити на рації

Армійська авіація з 2014 року виконує важливі й дуже ризикові завдання - екіпажі українських Мі-8 та Мі-24, зокрема, доставляли допомогу на заблоковану Азовсталь у Маріуполі. Із 2014 року й дотепер вертольотчики також евакуйовують поранених побратимів, підвозять на найскладніші ділянки фронту провізію, медицину, воду та боєкомплект, а ще — підтримують нашу піхоту з неба.

Фото: Генштаб ЗСУ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-