Ford відкликає майже 43 000 позашляховиків у США через витік бензину

Ford відкликає майже 43 000 позашляховиків у США через витік бензину

Укрінформ
Компанія Ford відкликає майже 43 000 невеликих позашляховиків через можливість витоку бензину з паливних форсунок на гарячі поверхні двигуна, що збільшує ризик виникнення пожежі.

Про це повідомляє АР, передає Укрінформ.

Але процедура відкликання не передбачає усунення витоків палива, зазначили у компанії.

Відкликання стосується позашляховиків Bronco Sport 2022 та 2023 років, а також позашляховики Escape 2022 року випуску. Усі вони мають 1,5-літрові двигуни.

У документах, поданих до американських регуляторів безпеки, Ford зазначає, що паливні форсунки можуть тріснути, а бензин або пари можуть накопичуватися біля джерел займання, що може призвести до пожежі.

Дилери встановлять трубку, яка дозволить бензину стікати від гарячих поверхонь до землі під автомобілем і оновлять програмне забезпечення для керування двигуном, щоб виявити падіння тиску в системі впорскування палива. За словами компанії, нове програмне забезпечення також увімкне попереджувальну лампочку на приладовій панелі. У документах NHTSA, поданих компанією Ford, йдеться про те, що проблема виникає лише у близько 1% позашляховиків.

У документах компанія повідомляє про п'ять пожеж під капотом і 14 гарантійних замін паливних форсунок, але повідомлень про аварії або травми немає.

Читайте також: Toyota відкликає понад 280 тисяч автомобілі в США

Компанія також заявила, що розширить гарантійне покриття на тріснуті паливні форсунки, тому власники, які зіткнуться з цією проблемою, отримають заміну. Ford заявив, що ремонт вже доступний, а деталі розширеної гарантії будуть доступні в червні.

Як повідомляв Укрінформ, південнокорейський автовиробник Kia відкликає понад 427 тисяч позашляховиків Telluride через проблеми з валами, що може призвести до відкочування автомобілів під час паркування.

Фото: Facebook/Ford

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-