Facebook запустить власну версію Clubhouse

Facebook запустить власну версію Clubhouse

Укрінформ
Соціальна мережа Facebook в найближчі кілька місяців запустить ряд аудіофункцій, у тому числі Live Audio Rooms - аналог популярного додатка аудіочатів Clubhouse.

Як повідомляє Укрінформ, про це інформує ВВС.

Функція буде запущена протягом наступних кількох місяців і буде спочатку доступна невеликому колу користувачів, які створили кімнати.

Читайте також: Twitter хоче купити Clubhouse – ЗМІ

Facebook також запустить нову функцію Soundbites, за допомогою якої користувачі зможуть створювати короткі аудіозаписи і ділитися ними.

Читайте також: Clubhouse заперечує злив даних понад 1,3 мільйона користувачів

Як зазначається, користувачі зможуть заробляти гроші в Live Audio Rooms або Soundbites, хоча поки що незрозуміло, як саме і для кого ця можливість буде доступна - для всіх або лише для тих користувачів, які створили аудіочати з великою кількістю підписників.

Читайте також: Clubhouse хочуть запустити на Android та скасувати доступ за запрошеннями

Як повідомлялося, аудіосоцмережу Clubhouse заснували минулого року підприємці Пол Девіс і Рохан Сет. Вона здобула популярність серед «еліти Кремнієвої долини» як приватний додаток на iPhone, доступ до якого можна отримати лише за спеціальним запрошенням. Після реєстрації в Clubhouse користувачі можуть створювати різні кімнати і спілкуватися там виключно голосовими повідомленнями.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-