"Тризуб" від General Electric вирушає у тестовий рейс

Фото
Укрінформ
Перший локомотив General Electric "Тризуб" уже 8 листопада вийде на колії у тестовий рейс.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.

"Вже завтра перший тепловоз GE вийде на колії. Це будуть пробігові випробування в реальних умовах на українській залізниці", - написав він.

За словами Крацова, локомотив "Тризуб" проїде відстань 150 км у складі вантажного поїзда на ділянці Кременчук-Ромодан. Керуватиме новим тепловозом локомотивна бригада з депо Мелітополь, працівники якої вивчали особливості експлуатації ТЕ33АС у Казахстані.

Читайте також: Україна втричі зменшила експорт та імпорт локомотивів - Держстат

Кравцов нагадав, що на сьогодні 15 нових локомотивів виробництва GE вже в Україні на доукомплектації. "Все чітко за контрактом. Ще 15 отримаємо у першому кварталі 2019 року", - зазначив він.

Як повідомляв Укрінформ, угода між Укрзалізницею і GE передбачає 15-річне партнерство з поновлення і модернізації тягового рухомого складу, перший етап якого - поставка Укрзалізниці в лізинг 30 нових дизельних локомотивів GE TE33AC із рівнем локалізації 10%. Поступово рівень локалізації в Україні буде доведений до 40%.

Компанія поставила загалом уже 15 локомотивів, решта, як і передбачає контракт, надійдуть у першому кварталі 2019 року. Їх буде задіяно до перевезень на півдні країни - вони курсуватимуть на мелітопольському, миколаївському та маріупольському напрямках, на найбільш вантажонапружених дільницях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-