Google розповів, як відслідковується місцезнаходження користувача

Google розповів, як відслідковується місцезнаходження користувача

Укрінформ
Компанія Google підтвердила, що у деяких випадках відстежує місце розташування користувачів, навіть якщо відповідна функція відключена в налаштуваннях сервісу "Історія місцевості".

Оновлена інформація з'явилася в четвер, 16 серпня, на довідковій сторінці Google, повідомляє DW.

Раніше на довідковій сторінці "Історії розташування" говорилося, що при відключенні цієї функції інформація про "місця, куди ви прямуєте, більше не буде зберігатися". Проте довідка змінилася після публікації розслідування AP. Тепер на сторінці говориться, що параметр не впливає на інші програми, які запитують геолокацію.

Крім того, в Google визнали, що деякі дані про місцезнаходження можуть зберігатися в рамках активності на інших сервісах, наприклад, у "Пошуку" або "Картах".

Читайте також: Google стежить за пересуванням користувачів попри заборону - АР

Раніше журналісти AP з'ясували, що деякі програми Google продовжують записувати інформацію про місцезнаходження, навіть якщо користувач відключив відповідну функцію. Так, дані зберігаються, коли відкрито програму "Карти". Крім того, автоматичне відстеження місцевого прогнозу погоди на телефоні з операційною системою Android також зберігає розташування користувачів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-