Facebook та Instagram обмежать користувачів, піклуючись про їх психіку

Facebook та Instagram обмежать користувачів, піклуючись про їх психіку

Укрінформ
Соціальні мережі Facebook та Instagram випустили новий інструмент, який обмежуватиме час користування власними додатками для користувачів.

Про це повідомляє BBC.

"Facebook та Instagram випустили новий інструмент, який обмежуватиме час користування власними додатками для користувачів", - йдеться у повідомленні.

Відтепер користувачі зможуть бачити скільки часу вони прокручують сторінки у соціальних мережах, встановлювати нагадування, коли досягли виділений для Facebook час та відключати сповіщення на певний період.

Як повідомляє BBC, оголошення про запуск нового інструменту було зроблено після побоювань щодо надмірного користування соціальними мережами, яке може негативно впливати на психічне здоров'я людей.

Читайте також: YouTube тестує функцію, яка полегшить пошук відео

Так, під час експерименту зі студентами з Мічиганського університету в Сполучених Штатах, декому було запропоновано прокручувати свою сторінку у Facebook протягом 10 хвилин. В результаті вони почували себе "гірше" наприкінці дня, ніж ті, кому було дозволено спілкуватися з друзями та робити пости у соціальній мережі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-