Firefox вводить функцію блокування автозапуску відео

Firefox вводить функцію блокування автозапуску відео

858
Укрінформ
Користувачі Firefox, нарешті, отримають можливість заблокувати відео та аудіо, які часто починають грати автоматично при відкриванні веб-сайтів. 

Функція, що вже вбудована в Apple Safari і Google Chrome браузери, відтепер стане доступна й у Firefox Nightly, останній тестовій версії популярного веб-браузера Mozilla, повідомляє CNET.

Браузер за замовчуванням запитуватиме користувачів, чи дозволяють вони веб-сайту автоматично відтворювати відео зі звуком. Користувачі також зможуть перейти на вподобані сторінки та заблокувати всі можливості автозапуску сайтів. Блокування автозапуску - це приклад того, як веб-переглядачі стають все більш персоналізованими та зручними у використанні.

Результатом є веб-простір, який має бути менш дратівливим для більшості користувачів. Параметр блокування автозапуску поки працює лише в тестовій версії Nightly Firefox, але в жовтні розробник планує вмонтувати його в основну версію браузера.

Читайте також: Apple представила оновлені MacBook Pro

Оновлення також включає функцію, що блокує сайти рекламодавців, які запускають програмне забезпечення, що відстежує діяльність користувачів в Інтернеті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-