Ракетним комплексом “Вільха” вже зацікавилися 7 країн  - РНБО

Ракетним комплексом “Вільха” вже зацікавилися 7 країн - РНБО

Фото
Укрінформ
Уже сім країн висловили зацікавленість у проведенні переговорів щодо придбання українського ракетного комплексу “Вільха”.

Про це повідомляє прес-служба РНБО України.

“На випробуваннях був присутній Президент України Петро Порошенко, військові керівники, експерти та військові аташе з 7 країн, які висловили зацікавленість у проведенні переговорів щодо придбання нової потужної української зброї”,  - йдеться у повідомленні щодо завершення держвипробування “Вільхи”.

Між тим, незважаючи на велику зацікавленість іноземних партнерів, “пріоритетом для нас є забезпечення ракетними комплексами наших Збройних Сил”, зазначив секретар РНБО України Олександр Турчинов.

За його словами, всі етапи державних випробувань, які проходили на півдні Херсонської області, відбулися успішно: “На кожному з етапів перевірялися на відповідність різні параметри тактико-технічних характеристик ракет, зокрема, точність потрапляння у визначені цілі на максимальній та мінімальній дальностях, потужність та ефективність знищення цілі бойовою частиною ракети, одночасне враження цілей, розведених на велику відстань, тощо”.

Турчинов зазначив, що згідно з рішенням Державної комісії ракетний комплекс буде взято на озброєння, і вже в цьому році розпочнеться його серійне виробництво. “Це великий спільний успіх українських вчених, конструкторів, виробничників та військових, які змогли реалізувати наймасштабнішу задачу у найкоротші терміни”, - наголосив він.

Читайте також: Українська ракета "Вільха" пройшла фінальне випробування

Окрім того, секретар РНБО повідомив про продовження активної роботи над реалізацією національної ракетної програми, “серед пріоритетів якої, зокрема, створення для нашої армії нових потужних крилатих та зенітних керованих ракет”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-