Як видалити вірусні додатки Google Chrome: інструкція від кіберполіції

Як видалити вірусні додатки Google Chrome: інструкція від кіберполіції

2313
Ukrinform
Кіберполіція оприлюднила рекомендації для користувачів Google Chrome щодо видалення вірусних додатків.

Про це повідомляється на сайті Національної поліції.

"Спам-повідомлення з "вірусним" посиланням надсилалися користувачам Facebook від імені їх друзів. Цей тип вірусу розповсюджується з метою майнінгу безпосередньо у браузері враженого комп’ютера, користуючись його ресурсами. Розміщений у веб-магазинi Сhrome плагiн лише за чотири доби набрав 30 тисяч завантажень", - зазначили у кіберполіції.

Як уточнили у відомстві, великого обсягу завантажень цього плагіну вдалося досягти за рахунок розсилання спам-повідомлень серед користувачів Facebook від імені їх друзів. У повідомленнях зазначалося посилання на спеціально підготовлену сторінку, яка імітує вiдеохостинг та пропонує додати до Google Chrome додаток для отримання можливості перегляду цього відео.

"У випадку отримання подібного повідомлення необхідно максимально швидко попередити про це користувача, який зі свого акаунту розповсюджує таку інформацію. У себе таке повідомлення потрібно позначити як спам", - наголосили у кіберполіції.

Підкреслюється, що цей вірус може викрасти дані, які користувач вводить у форми на вебсайтах, включаючи логiни та паролі на всіх сторінках.

Читайте також: Кіберполіція пропонує “білим” хакерам до 50 тисяч зарплати

У кіберполіції також оприлюднили ряд рекомендацій щодо видалення такого додатку з  Google Chrome. Для цього потрібно у куті екрана натиснути Панель запуску - стрілка вгору ^; правою кнопкою миші натиснути додаток, який потрібно видалити; натиснути Видалити; ще раз натиснути Видалити.

Щоб видалити розширення, необхідно відкрити Chrome; натиснути значок із трьома крапками - Інші інструменти - Розширення; натиснути значок "Видалити" біля розширення; підтвердити дію, натиснувши Видалити.

Видалити розширення зі значком на панелі інструментів веб-переглядача можна, натиснувши значок правою кнопкою миші та вибравши опцію "Видалити" з Chrome.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>