Facebook таємно видалила особисті повідомлення Цукерберга - ЗМІ

Facebook таємно видалила особисті повідомлення Цукерберга - ЗМІ

Укрінформ
Повідомлення були видалені в інтересах корпоративної безпеки.

Адміністрація соціальної мережі Facebook видалила повідомлення засновника Марка Цукерберга, які були відправлені їм в особистому листуванні з іншими користувачами, повідомляє ZN,UA з посиланням на The Verge.

За відомостями видання, це було зроблено з метою корпоративної безпеки. Наголошується, що деякі користувачі помітили, що повідомлення, які їм відправив Цукерберг, просто зникли, разом з тим, їхні особисті повідомлення залишилися недоторканими.

"Ми зробили це в повній відповідності з нашими юридичними зобов'язаннями щодо збереження повідомлень", — заявили співробітники. Видалення повідомлень було мотивовано обмеженнями на зберігання повідомлень, які були введені після хакерської атаки 2014 року. Тоді в результаті злому витекли персональні дані співробітників компанії Sony Pictures Entertainment. Повідомлення, надіслані Цукербергом до 2014 року, все ще доступні переписывавшимся з ним користувачам.

Читайте також: В Instagram - зміни через скандал з Facebook

Раніше Скотт Стрінгер, контролер мерії Нью-Йорка, яка володіє акціями Facebook на суму понад 1 млрд доларів, закликав до змін у правлінні Facebook після скандалу з витоком особистих даних через співпрацю з фірмою політичних консультації Cambridge Analytica. Стрінгер вважає, що Цукерберга повинен замінити незалежний голова правління, а також в правління мають увійти три нових директора з досвідом в управлінні даними та етики, щоб посилити нагляд за ініціативами Facebook щодо захисту персональних даних.

Крім того, новозеландський програміст звинуватив компанію у зборі даних користувачів, які пов'язані зі дзвінками та повідомленнями, причому підтвердив свої звинувачення документально.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-