Гройсман ініціює запуск швидкісного інтернету в школах

Гройсман ініціює запуск швидкісного інтернету в школах

Укрінформ
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман ініціює наступного тижні зустріч з ключовим гравцями інтернет-ринку, на якій уряд розгляне їхні пропозиції щодо покриття українських шкіл та дитячих садків швидкісним інтернетом.

Про це він заявив під час конференції з питань цифрової економіки на пропозицію одного з учасників заходу за 100-200 млн грн покрити інтернетом усі школи, повідомляє кореспондент Укрінформ.

“Я хотів би, щоб це питання було відкритим та публічним і з точки зору прозорості використання ресурсів було усім зрозумілим. Я пропоную на наступному тижні зібратися зі всіма ключовими гравцями ринку і визначити ресурс і механізми, які можуть бути доступними в цьому році для розвитку такої інфраструктури. Якщо ви говорите, що усі школи та садочки України будуть покриті протягом півроку таким коштами, то це взагалі не є проблемою”, - сказав Гройсман.

Читайте також: Кабмін за два роки обіцяє швидкісний інтернет на 80% території України

Глава уряду спочатку засумнівався в тому, що за такі кошти реально подати швидкісний інтернет в усі школи та дитсадки, але почувши запевнення, сказав: “Якщо покриття швидким інтернет - це питання 100 млн грн, то ми можемо зараз це вирішити. Я вважаю, що це дуже хороша пропозиція”.

Гройсман переконаний, що розвивати нові технології в Україні необхідно, якщо держава планує стати конкурентоспроможною на світових ринках.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-