Прикордонники показали бойові можливості

Прикордонники показали бойові можливості "Тритона"

Фото, відео
Укрінформ
Держприкордонслужба презентувала бойову одиницю системи охорони державного кордону "Тритон".

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Тритон»  - це не просто бронеавтомобіль, а комплекс інженерних та технічних рішень для ефективного вирішення завдань з охорони кордону»,- сказав на презентації представник ДПСУ Володимир Марчук.

Прикордонники презентували бойовий охоронний комплекс "Тритон" / Фото Володимира Тарасова

«Тритон» складається з броньованого автомобіля, дистанційно керованого бойового модуля, системи виявлення, ідентифікацій цілей та системи передачі інформації.

Комплекс обладнаний засобами, які дозволяють автономно нести службу у відриві від місця постійної дислокації впродовж тривалого часу. Він здатен одночасно відстежувати десятки цілей та у разі необхідності вести вогонь навіть шляхом дистанційного керування бойовим модулем. «Тритоном» можна керувати на відстані 200 метрів. Одна така машина покриває ділянку кордону завдовжки вісім кілометрів.

Як зазначалося на презентації, Державна прикордонна служба закупила чотири «Тритони», і вони вже працюють на українсько-російській ділянці кордону.

Читайте також: Держприкордонслужба покаже у понеділок бойовий "Тритон"

Комплекси «Тритон» оснащені супутниковим зв'язком, вони в режимі онлайн здатні передавати інформацію в адміністрацію Держприкордонслужби.

Загалом за 9 місяців 2017 року «Тритони» 255 разів використовувались в охороні держкордону, за їхньою допомогою виявлено 11 порушників, поінформували у ДПСУ.

Заступник директора департаменту - начальник управління озброєння та техніки Держприкордонслужби Сергій Букоємський, відповідаючи на запитання журналістів, зазначів, що «Тритон» коштує 14 мільйонів 870 тисяч гривень через те, що 44 відсотки - це базова ціна броньованого БТР, 23 відсотки від ціни - це стаціонарні бойові модулі, 33 відсотки - це сама система спостереження», - сказав Букоємський.

Натомість, за його словами, ціна, яку озвучили в НАБУ, - це лише вартість стаціонарного бойового модуля.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-