Керівник стартап-платформи Kickstarter вирішив піти з роботи

Керівник стартап-платформи Kickstarter вирішив піти з роботи

1388
Ukrinform
Глава Kickstarter Янсі Стриклер (Yancey Strickler) оголосив про своє рішення залишити посаду.

Про це він написав у своєму офіційному блозі.

"Ми починаємо пошук наступного генерального директора Kickstarter", - повідомив Стриклер.

Читайте також: Гройсман виступає за створення великого фонду для підтримки українських стартапів

Він нагадав про досягнення своєї команди.

"З того часу, як я став керівником у 2014, у нас було кілька великих стрибків: ми потроїли загальну суму вкладень в проекти, запустили Kickstarter в 16 країнах і побудували видатну команду лідерів на кожному рівні", - зазначив керівник платформи.

Нагадаємо, Янсі Стриклер був одним з трьох співзасновників краудфандингової платформи. Разом з ним бізнес запускали колишній гендиректор Перрі Чен (Perry Chen), якого Стриклер замінив в 2014, і дизайнер Чарльз Адлер (Charles Adler), який пішов з Kickstarter в 2013.

Kickstarter був заснований у Нью-Йорку в квітні 2009. Всього за 8 років представники різних стартапів залучили через платформу $3 млрд. В цю суму входять як ті гроші, які пішли на фінансування успішних ідей, так і ті, які були вкладені в проекти, які не досягли бажаної позначки. Іншими словами, фактично, ця цифра десь на 85% менша та становить близько $2,75 млрд. Серед проектів, які отримали фінансування через платформу, є Oculus Rift, яку Facebook викупила за $2 млрд, а також "розумний годинник" Pebble.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>