Google братиме гроші за перегляд сайтів без реклами

Google братиме гроші за перегляд сайтів без реклами

2762
Ukrinform
Компанія Google анонсувала додаток Funding Choices, яка дозволить брати з користувачів, які встановили AdBlock, плату за перегляд сайтів без реклами.

Про це пише портал osvita.mediasapiens.ua з посиланням на The Guardian.

Як зазначає видання, програма буде доступна власникам сайтів в Північній Америці, Великій Британії, Німеччині, Австралії та Новій Зеландії.

Вона буде ідентифікувати користувачів, які користуються AdBlock, і пропонувати їм дозволити перегляд реклами або платити за відмову від неї.

Користувачі зможуть оплачувати відмову від реклами за допомогою спеціального електронного гаманця Google Contributor, який буде передавати кошти власникам сайтів і Google.

Раніше повідомлялося, що компанія додала до свого пошуковика функцію, що дозволяє здійснювати пошук в особистих даних користувача. При пошуку будь-якої інформації через Google на персональному комп'ютері або мобільному пристрої можна вибрати пошук у "Картинках", "Відео", "Новинах", "Картах" та інших розділах.

Окрім того, раніше в компанії повідомили, що пошуковик Google змінить свій алгоритм таким чином, аби виключити з результатів пошуку посилання на фейкові новини та екстремістські висловлювання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>