Ілон Маск показав безпілотний електробус для підземних тунелів

Фото
2676
Ukrinform
Ілон Маск презентував безпілотний електричний автобус, призначений для пересування підземними тунелями зі швидкістю до 200 км/год.

Об этом сообщает Автоцентр

"Засновник і керівник Tesla Ілон Маск представив новий транспортний засіб – безпілотний електричний автобус. Щоправда, створили його не інженери Tesla, а фахівці іншої компанії Маска – The Boring Company", - вказується в повідомленні.

The Boring Company, як відомо, розробляє мережу підземних тунелів. Новий електробус Маска – частина проекту транспортної системи, представленого раніше The Boring Company. Пересуватися він буде тільки тунелями: таким чином розробники планують розвантажити наземний громадський транспорт.

Нагадаємо, раніше Ілон Маск презентував проект електричної платформи, яка перевозитиме тунелями автомобілі в повністю автономному режимі. Безпілотний автобус з технічної точки зору мало чим відрізняється від цього візка, однак доповнений пасажирським салоном. Новий електробус зможе розганятися в тунелі до 200 км/год. Пересуватися він буде виключно в автономному режимі, адже ніяких органів керування в нього немає.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-