Facebook запускає

Facebook запускає "антисуїцидні" інструменти

Укрінформ
Facebook запускає нові інструменти, щоб допомогти людям, які можуть думати про самогубство, а також тих, хто хоче допомогти людині, яка може звести рахунки з життям.

Про це він розповів на своїй сторінці.

"Самогубство є другою провідною причиною смерті серед 15-29-річних. Запобігання самогубств є складним, але експерти кажуть, що один з кращих способів допомогти – якщо хтось, хто перебуває у скрутному становищі, чує людей, які піклуються про нього", – написав він.

Цукерберг зазначив, що для людей, які задумали самогубство, вже є інструменти, що дозволяють друзям вийти просто на них або повідомити їм на пошту, що вони готові допомогти.

Він повідомив, що компанія на підставі рекомендацій експертів розробила інструменти запобігання самогубств, які інтегрувала у відео в реальному часі, а також дає можливість зв'язатися зі службами психологічної допомоги.

"Ми тестуємо можливості використання штучного інтелекту для пошуку шаблонів у повідомленнях, які були написані перед спробою суїциду, і полегшити ідентифікацію подібних повідомлень – навіть якщо друг не повідомив про це", – підсумував Цукерберг.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-