У ТОП-100 найкращих аутсорсерів світу включили 12 українських IT-компаній

У ТОП-100 найкращих аутсорсерів світу включили 12 українських IT-компаній

Список
Укрінформ
Міжнародна асоціація IAOP опублікувала черговий щорічний рейтинг найкращих у світі постачальників послуг аутсорсингу The Global Outsourcing 100.

Цього року в рейтинг потрапили відразу 12 українських компаній — на два більше, ніж минулого року, повідомляє AIN.

«Щорічно кількість українських компаній в цьому рейтингу зростає. Це свідчення того, що наші успіхи не лишаються поза увагою з боку гравців світового ринку, наша країна здобула репутацію надійного постачальника технічних послуг», — зазначив СЕО Львівського IT-кластеру Степан Веселовський.

Серед 12 компаній — як міжнародні бізнес з великими представництвами в Україні, так і місцеві IT-проекти. У топ-100 кращих аутсорсерів увійшли: EPAM, Ciklum, ELEKS, Luxoft, N-iX, Miratech, Intetics, SoftServe, Softjourn, Sigma TEAM International Services і Softengi.

«Визнання IAOP для нас свідчить про те, що ми досягли важливого етапу. Той факт, що кількість українських компаній у списку зростає з кожним роком, означає, що українська IT-індустрія на правильному шляху. Це — вже третя галузь за рівнем експорту», — відзначає Андрій Павлів, директор і співзасновник N-iX, яка цього року вперше потрапила в рейтинг.

Global Outsourcing 100 — це щорічний список найкращих у світі постачальників аутсорсингових послуг. Рейтинг складається на основі заявок, отриманих і оцінених незалежною суддівською колегією від IAOP. Основними критеріями для потрапляння в рейтинг є прибутковість, зростання команди, кращі проекти, рекомендації замовників, рівень корпоративної соціальної відповідальності та інновації в схемі постачання послуг замовнику.

Повністю рейтинг топ-100 кращих аутсорсерів світу в алфавітному порядку:

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-