Panasonic представив кухню майбутнього

Panasonic представив кухню майбутнього

Відео
1261
Ukrinform
Компанія Panasonic представила громадськості унікальні прототипи гаджетів, якими, на її думку, буде оснащений «будинок майбутнього». У центрі уваги — кухня, яку талановиті інженери перетворили на чудо сучасних технологій.

Про це повідомляє "Популярна механіка".

"У комплектацію "розумного будинку" увійшли розсувні скляні панелі, що грають роль моніторів і перетворюють звичайні полиці у високоякісний повнорозмірний телевізійний дисплей. Плоский прямокутник — це не обідній стіл, а інноваційна плита, де їжа готується безпосередньо на пластині шляхом розміщення над нею спеціалізованої кришки. Після того, як її металевий обід контактує з поверхнею плити, їжа всередині неї починає розігріватися, у той час як все, що знаходиться за межами кришки, залишається звичайної кімнатної температури", - наголошується в публікації.

При необхідності швидко остудити пляшки, схожа технологія використана у прозорих ємностях, які присутні в міні-барі. За допомогою регуляторів можна змінювати внутрішню температуру та вологість шафи, виводити дані зі списку всіх пляшок, які в ньому знаходяться, і навіть підбирати оптимальні рецепти для вибраного вами напою.

На виставці CEATEC 2016 компанія Panasonic представила повний асортимент продуктів для технології «Розумний будинок» на стенді «Unique Interface/Unique Experience» (Унікальний інтерфейс/Унікальний досвід). На виставці були представлені як вже існуючі, так і ті, що знаходяться в цих стадіях розробки прототипи, які демонстрували повний функціонал технічного оснащення житла майбутнього.

Ринок "розумних" побутових приладів за принципом IoT (Internet of Things), як очікується, подвоїться в найближчі роки. Його загальна вартість збільшиться з $46 мільярдів до $120 мільярдів, хоча доступність подібних гаджетів для середньостатистичного споживача все ще буде досить низькою, оскільки вартість подібних гаджетів залишиться досить високою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>