На Дніпропетровщині вивели на повну потужність унікальну сонячну електростанцію

На Дніпропетровщині вивели на повну потужність унікальну сонячну електростанцію

9334
Ukrinform
Третю чергу сучасної сонячної електростанції, яка працює за унікальною для Східної Європи трекерною системою, відкрили у Підгородному на Дніпропетровщині.

Вона обслуговуватиме в середньому 27 тисяч домогосподарств протягом року, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, інформує прес-служба облдержадміністрації.

«Один з проектів, повністю реалізованих коштом інвесторів, - сонячна електростанція в Підгородному», - розповів Резніченко.

При цьому він зауважив, що в регіоні допомагають бізнесу долати адміністративні труднощі, і як результат - бізнесмени продовжують вкладати кошти в область.

Зазначається, що на станції у Підгородному встановлена єдина в Східній Європі трекерна система. За допомогою спеціальних датчиків батареї обертаються та слідують за сонцем протягом дня. Рухомі батареї дозволяють виробляти на 50% більше енергії, ніж звичні стаціонарні установки.

За словами генерального директора «Солар Парк Підгородне» Юрія Гордєєва, станція щогодини виробляє понад 2,5 тис. кВт енергії, дозволяє економити близько півмільйона тонн вугілля на рік та уникнути викидів парникових газів. Зараз відкрили третю чергу сонячної електростанції, яка складається з 3 700 модулів. Загалом тут працює 10 400 модулів потужністю понад 2,5 тисячі кВт на годину. Цього вистачить в середньому на обслуговування 27 тисяч домогосподарств в Підгородному та Золотих ключах.

Сонячна електростанція «Солар Парк Підгородне» повністю збудована коштом вітчизняних інвестицій. На третю чергу бізнесмени витратили близько 20 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>