Запуск ракети з українським двигуном знову перенесли через шторм "Ніколь"

Запуск ракети з українським двигуном знову перенесли через шторм "Ніколь"

2380
Ukrinform
Національне управління з аеронавтики й дослідження космічного простору (NASA) оголосила про перенесення дати старту космічної ракети Antares OA-5 із вантажним супутником Cygnus на борту на 16 жовтня.

Про це власному кореспондент Укрінформу повідомили в американському космічному агентстві.

"NASA і його партнер Orbital ATK відклали запуск наступної комерційної місії щодо поповнення запасів на Міжнародній космічній станції, який відбудеться не раніше неділі, 16 жовтня", - зазначається в повідомленні.

Причиною зміни графіку називається підготовка до тропічного шторму "Ніколь", який наразі вирує в районі Бермудських островів.

Запуск ракетоносія запланований на 20:03 неділі за місцевим часом (03:03 за Києвом) з космодрому Воллопс, штат Вірджинія.

Як повідомляв Укрінформ, головним розробником ракети-носія Antares є корпорація Orbital Science Corporation (США). Однак апарат створюється в рамках міжнародної кооперації за участю, в тому числі, підприємств України. Зокрема, основна конструкція першого ступеня Antares розроблена Конструкторським бюро "Південне", виготовлена "Південним машинобудівним заводом ім. Макарова" в кооперації з українськими підприємствами "Хартрон-АРКОС" (Харків), "Київприлад" (Київ), "Хартрон-ЮКОМ" (Запоріжжя), а також "ЧЕЗАРА" та "РАПІД" (Чернігів).

Ракета-носій призначена передусім для доставки вантажів на Міжнародну космічну станцію, а також для запуску комерційних і державних космічних апаратів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-