Після заяви про покемонів акції Nintendo стрімко впали

Після заяви про покемонів акції Nintendo стрімко впали

1884
Укрінформ
Акції творця гри Pokemon Go, японської корпорації Nintendo на токійській біржі, впали на 16,5%, після того як компанія заявила, що велика частина доходів від гри дістається не їй.

Заяву Nintendo було поширено після закриття торгів у п'ятницю. У ньому компанія уточнює, що доходи від надпопулярної гри Pokemon Go не так сильно позначаться на її фінансових показниках, як того можуть очікувати інвестори.

Як уточнили в корпорації, Nintendo не є власником повних прав на гру, а володіє лише 32% в компанії Pokemon Company, яка отримує ліцензійні відрахування і частина прибутку від купівель, які гравці роблять всередині гри.

Також у Nintendo є частка в компанії-дистриб'ютора ігри, Niantic, проте інформації про те, яку частку прибутку від гри отримує дистриб'ютор, у відкритому доступі немає.

Тому, йшлося в заяві Nintendo, феноменальний успіх Pokemon Go не дуже сильно позначиться на річній звітності, яку компанія планує випустити в березні 2017 року.

Компанія планує збільшити свій прибуток від гри за рахунок продажу спеціального пристрою, детектора покемонів. Пристрій у вигляді напульсника вібруватиvt, якщо поблизу від його носія з'явиться покемон.

Як зазначено в заяві Nintendo, пристрій вже розроблено, але коли він надійде в продаж і скільки буде коштувати, поки невідомо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-