Роутер Starry Station зробить Wi-Fi загальнодоступним практично скрізь

Роутер Starry Station зробить Wi-Fi загальнодоступним практично скрізь

985
Укрінформ
Американські вчені створили інноваційний передавач Wi-Fi сигналу «Starry», який в перспективі буде надавати можливість підключення до Мережі в радіусі до двох кілометрів від пристрою.

Про це повідомляється на сайті виробника.

Розроблено передавач Starry був зведеною групою вчених, однак, проект належить американській компанії. На сьогоднішній день існує кілька дослідних зразків Starry, які здатні «роздавати» Wi-Fi сигнал без істотної втрати якості в радіусі 200 метрів від приймача.

Швидкість передачі даних поки не уточнюється творцями, однак вони заявили, що Starry можна буде порівнювати з широкосмуговим підключенням, а в перспективі, цей винахыд стане навіть краще. Бета-тестування Starry почнеться цього літа. Уже сьогодні передавач Wi-Fi можна купити в формі попереднього замовлення. Вийти на ринок пристрій повинен до кінця 2016 року. Вчені також обіцяють, що проект буде постійно розвиватися, і в перспективі Starry матиме радіус дії до 2 кілометрів.

Крім того, коли користувач знаходиться поруч з роутером, на його дисплеї відображається "шкала здоров'я" пристроїв, швидкість Інтернету і список підключених девайсів. Роутер регулярно проводить динамічні тести швидкості, щоб користувач знав, чи дійсно швидкість Інтернету відповідає заявленій провайдером.

А також роутер Starry дозволить батькам контролювати час, який їхні діти проводять онлайн, завдяки можливості мережевого батьківського контролю пристроїв. Ця функція дозволить встановити заборону на доступ до мережі певних пристроїв в певні дні тижня і години.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-